Haber
Emet’te 8 spor tesisinin inşaatı tamamlanıyor
![](https://kosk-haber.com.tr/wp-content/uploads/2023/09/emette-8-spor-tesisinin-insaati-tamamlaniyor-gbAQ4lGy.webp)
Kütahya Emet Belediyesi ve SporToto Teşkilatının ortak projesi çerçevesinde 8 sporTesisin inşaat çalışmalarının tamamlandığı bildirildi.
Emet’in her köşesini spor tesisleriyle donattıklarını belirten Başkan Hüseyin Doğan, “7 mahallenin bulunduğu ilçemizde merkezdeki Kaynarca ve Kapaklıca Mahalleleri hariç 5 mahallede toplam 8 mahallede spor sahası yapılıyor. Futbol, basketbol ve voleybol sahalarının yapıldığı tesislerin bir kısmında yürüyüş yolu inşaatı çalışmaları devam ediyor.” dedi. -KÜTAHYA