Yaşam

Come Life As It Know Son Bölüm Fragmanı: Come Life As It Know 30. Bölüm Fragmanı ve Son Bölüm Özeti

Show TV ekranlarının BKM imzalı gençlik dizisi Gelsin Hayat Bilir 29. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Yönetmenliğini Altan Dönmez’in üstlendiği, senaryosunu Gani Müjde’nin yazdığı dizinin bu haftaki bölümü de izleyenleri ekrana kilitledi. Başrollerini Ertan Saban, Özge Özberk ve Devrim Özkan’ın paylaştığı dizinin bundan sonraki bölümü merak konusu oldu. G

İşte 30. bölüm fragmanı ve son bölüm özeti…

Haydi Hayat Bildiği Gibi, 2 Mart Perşembe günü Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıktı. Pekala, Gel Hayat Bildiği Gibi 29. bölümde neler yaşandı?

Hayat Bildiği Gibi Gelsin 29.bölüm özeti. ?

Hadi Hayat Bilir dizisinin 29. bölümünde: Songül, Sadi’yi kurtarmak için harekete geçer ve ani bir karar alır.

Songül, Sadi’yi kurtarmak için Roberto’yu vermeyi düşünür. Ancak son anda Ankara ile kurduğu bağlantı aracılığıyla Roberto’yu teslim edemeyeceğini öğrenir.

Sadi’nin Karabayır Lisesi’nde aniden ortadan kaybolması paniğe neden olurken Songül, öğrencileri karşılamaya gider. Öğretmenlerinin aniden ortadan kaybolmasıyla ilgili açıklama yapan Songül, korku ve endişe içindedir.

Tanıdık bir isimden Songül’e yardım eli uzanır. Sevda artık bildiklerini saklayamaz ve Aylin’le konuşur. Aylin şimdi gerçek bir tehditle karşı karşıyadır.

Aygün, Mahmut’un Melek’e zarar vermesinden korkmaktadır. Peki evini kaybeden Mahmut, Melek’e zarar verebilir mi?

Aygün, Melek’i Mahmut’tan korumak için harekete geçer ve bazı kararlar alır. Ancak bu kararlar Melek ve arkadaşlarını mutlu etmeyecektir.

Aksiyonun ve heyecanın hiç bitmediği dizide bu kez Songül ve Sadi’nin akıbeti ne olacak?

İşte Gel Bildiğin Hayat yeni bölüm fragmanı. ?

Hayat Bildiği Gibi Gelsin 30. Bölüm 1. Fragman | “Gözüm sende…”

haber-kalkandere.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu