Yaşam

Camdaki Kız 76. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Hayri, Nalan’ı Sedat’la Görünce Çıldırdı!

Kanal D’nin büyük ilgiyle izlenen Camdaki Kız dizisi 75. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Nalan, Türkan’a Hayri’nin yanında olmayacağını, çocuklarını ve kendisini bırakmayacağını söyler. Nalan gittikten sonra Hayri, Türkan’a boşanma kağıdını imzalatıyor. Gülcihan’ın hasta olduğunu öğrenince hastaneye koşar. Hay onu. onu orada da yalnız bırakmıyor. Nalan’ın kapısında duran Hayri içeri girer. O sırada kapıya Sedat gelir. Camdaki Kız 76. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Hayri Nalan’ı Sedat’la görmek çılgınca.

Hayri, Nalan’ı Sedat’la Görünce Çıldırdı!

Camdaki Kız 76. bölüm 1. fragmanında; Hayri, Nalan için her şeyi göze almaya hazırlanıyor. Ancak Sedat, Nalan’ın davranışındaki tuhaflığı fark eder ve Nalan’ın kapısına gelir. Hayri bu durumdan rahatsızdır. Sedat, Nalan’ın yanında olduğunu söyleyince Hayri çok sinirlenir ve Nalan’a “Hadi evlenelim!” der. diyor.

İşte Camdaki Kız 76. bölüm 1. fragmanı…

PENCEREDEKİ KIZ 75. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Nalan, çocukları için Türkan’la birlikte evlerine gider. Hayri onu sevdiğini düşünür ve onun için gelir. Nalan, Hayri’ye yanında olamayacağını unutmasını söyler ve evden çıkar. Arabada onları izleyen Billur, Hayri’nin Nalan’ın peşinden koştuğunu görünce dayanamaz ve yanlarına gider.

Nalan, Billur’a söz verir ve onu evde beklemesini ister. Hayri, Nalan’dan ayrıldıktan sonra arabasıyla eve döner. Eve döndükten sonra Türkan’a ve boşanma protokolüne parmak basar. Ertesi gün bir seansta Türkan ile anlaşarak boşanırlar.

Nalan, Billur’a Hayri’yi hayatından çıkaracağına dair söz verir. Ertesi gün Nalan, Gülcihan’ın hastanede olduğunu öğrenir ve oraya gider. Hayri, Nalan’a boşanma haberini vermek için sürekli onu arıyor. Nalan’ın hastanede olduğunu öğrenen Hayri hızla oraya gider ve Nalan’ı Sedat’la konuşması için tehdit eder.

Nalan onu orada bırakır ve konuta gelir. Hayri peşinden gelir ve onu evinin önünde yakalar. Komşular Nalan’ın baş belasının Hayri olduğunu düşünmeye başlar. Billur, Nalan’ın Hayri ile görüştüğünü öğrenince yanına gitmez. Türkan, çocuklarını da alıp Nalan’la konuşmaya gider.

Türkan, Nalan’la konuşunca Hayri’nin evine döneceğini düşünür ve rahatlar. Hayri, hazırlanmak ve boşanmasını kutlamak için Nalan’ın kapısına gelir. Nalan, komşuların rahatsız olduğunu anlayınca onu evine götürmek zorunda kalır. Hayri kendi elleriyle yemek yapıyor ve Nalan’a şiirler okuyor.

Sedat, birinin Nalan’ı rahatsız ettiğini düşünür ve onunla konuşmak için evine gider. Hayri evdeyken kapı zili çalar. Kapıya gelen kişinin Sedat olduğunu anlayan Hayri sinirlenir.

Camdaki Kız 75. Bölüm 2. Fragmanı yayında! Hayri Nalan’ı yeniden elde etmeyi başarıyor!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu